Apie Mus

FAKTAI IR SKAIČIAI

Calendar

NUO 1963

specializuojasi
šaldymo
įrangos
gamyboje

Export

EKSPORTUOJA DAUGIAU NEI 90%

produktų į daugiau
nei 30 šalių
Europoje, Azijoje ir Afrikoje

Variety

VIRŠ 300 MODIFIKACIJŲ

įvairių namams bei
verslui skirtų
šaldytuvų bei šaldiklių

Awards

APDOVANOJIMAI

Aukso medaliai:
“Metų gaminio” apdovanojimai,
„Metų eksportuotojo“ apdovanojimai,
Lietuvos „Inovatyvios įmonės“ prizas

Certificate

SERTIFIKATAI

CE/CE deklaracija,
EMC Direktyva 2014/30/EU,
Mašinų Direktyva 2006/42/EC,
RoHS2 Direktyva 2011/65/EC,
ISO 9001, ISO 1400,
BS OHSAS 18001

KAS MES?

AB SNAIGĖ – Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė buitinių ir profesionalių šaldymo prietaisų gamintoja. Galime vadinti save šalčio ekspertais, nes šioje srityje kuriame ir gaminame nuo 1963 metų. Džiaugiamės, kad mūsų šaldytuvų duris kas dieną atveria tūkstančiai žmonių daugiau kaip 30-yje Europos, Azijos bei Afrikos valstybių. Gaminame šiuolaikiškus, modernius gaminius, kuriuos paprasta naudoti, kurie yra saugūs bei taupūs, tačiau tuo pačiu stilingi ir funkcionalūs. Didžiuojamės, kad mūsų klientai vertina mūsų gaminių kokybę. Tai skatina mus toliau kurti vis naujesnius gaminius, siūlyti patogesnes funkcijas, stebinti dizaino sprendimais.

MODERNI GAMYBA

Nuo 1963 metų kuriame ir gaminame šaldytuvus SNAIGĖS gamykloje Alytuje. Tai – vienintelė šaldytuvų gamykla Baltijos šalyse. Gamykloje atliekami visi šaldytuvo gamybai reikalingi darbai: metalo pjovimas, metalo lankstymas, korpusų dažymas, vakuuminis formavimas, šaldytuvo spintų užpylimas, plastikinių detalių liejimas, surinkimas ir tt. Gaminių dizainas bei inžinieriniai-techniniai prietaisų sprendimai ruošiami SNAIGĖS dizainerių, konstruktorių bei inžinierių. Nuolatos investuojame į įrangos atnaujinimą, stengiamės turėti geriausius įrengimus, kuriuos tik gali pasiūlyti įrengimų gamintojai. Šiandien SNAIGĖS gamyboje veikia metalo lankstymo linijos MECCANICA BERETTA, vakuuminio formavimo įranga COMI, aukšto slėgio oro gamybai KAISER kompresoriai, durų ir spintų užpylimo linijos Cannon, šaltnešio užpylimo įranga GALILEO, miltelinio dažymo įranga, padengianti šaldytuvus pageidaujama spalva ir kiti moderniausi įrengimai bei įranga. Ne tik naujausios įrangos ir technologijų, bet ir patyrusių, aukštos kvalifikacijos darbuotojų dėka SNAIGĖS gamykla dirba greitai, efektyviai ir lanksčiai, todėl geba konkuruoti su milžiniškus pajėgumus turinčiais šios pramonės gigantais. Gamykloje dirba apie 500 darbuotojų, gamyklos pajėgumas 500 000 vnt. per metus, valdomos teritorijos plotas 16,5 ha.

EUROPIETIŠKA KOKYBĖ

SNAIGĖ šaldytuvų nepriekaištingą kokybę užtikrina ne tik ilgametė patirtis, modernios technologijos ar pažangūs gamybos metodai. Ne mažiau svarbu sudėtinės šaldymo prietaiso dalys ir medžiagos, iš kurių jis pagamintas. Mes naudojame tik griežtus Europos Sąjungos standartus bei reikalavimus atitinkančias medžiagas bei dalis, kurias tiekia didžiausi žinomi ir patikimi pasaulio gamintojai. Tai – vienas iš svarbiausių aukštos SNAIGĖS gaminių kokybės užtikrinimo veiksnių.

GRIEŽTA KOKYBĖS VERTINIMO SISTEMA

Kiekvieno SNAIGĖS gaminio kokybė nuosekliai tikrinama viso gamybos proceso metu. Atskirose laboratorijose atliekami elektros sistemos veikimo, saugumo ir šaldymo sistemos sandarumo tyrimai. Jau pagaminto šaldytuvo veikimas tikrinamas specialioje bandymų zonoje. Tikrinamas ir stiklo lentynų, rankenų bei durelių patvarumas. Nei vienas SNAIGĖS šaldytuvas nepalieka gamyklos neįsitikinus, kad jis kokybiškas ir veikia nepriekaištingai.

DRAUGIŠKAS APLINKAI

SNAIGĖS šaldytuvuose nėra jokių žmogaus sveikatai ar aplinkai pavojingų medžiagų. Mes nuosekliai laikomės Kioto protokolo reikalavimų dėl globalinio atšilimo ir klimato kaitos. Todėl gamyboje naudojame tik nekenksmingas, ozono sluoksnio neardančias bei šiltnamio efekto neskatinančias medžiagas. Mūsų pasirinkimas – žaliavas ir išteklius taupanti gamyba, saugus transportas, bioenergijos naudojimas. Be to, beveik visos gamyboje naudojamos medžiagos tinkamos perdirbimui.