PROFESIONALŪS
ŠALDYTUVAI
BEI ŠALDIKLIAI

Nuo 1963 metų gaminame ir parduodame šaldymo įrangą įvairiose srityse dirbantiems profesionalams.

AB SNAIGĖ – Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė buitinių ir profesionalių šaldymo prietaisų gamintoja. Mūsų profesionalią šaldymo įrangą lengva naudoti, ji yra saugi bei taupi, tačiau tuo pačiu stilinga ir funkcionali.

EUROPIETIŠKA KOKYBĖ

SNAIGĖ šaldytuvų nepriekaištingą kokybę užtikrina ne tik ilgametė patirtis, modernios technologijos ar pažangūs gamybos metodai. Ne mažiau svarbu sudėtinės šaldymo prietaiso dalys ir medžiagos, iš kurių jis pagamintas. Mes naudojame tik griežtus Europos Sąjungos standartus bei reikalavimus atitinkančias medžiagas bei dalis, kurias tiekia didžiausi žinomi ir patikimi pasaulio gamintojai. Tai – vienas iš svarbiausių aukštos SNAIGĖS gaminių kokybės užtikrinimo veiksnių.

DRAUGIŠKAS APLINKAI

SNAIGĖS šaldytuvuose nėra jokių žmogaus sveikatai ar aplinkai pavojingų medžiagų. Mes nuosekliai laikomės Kioto protokolo reikalavimų dėl globalinio atšilimo ir klimato kaitos. Todėl gamyboje naudojame tik nekenksmingas, ozono sluoksnio neardančias bei šiltnamio efekto neskatinančias medžiagas. Mūsų pasirinkimas – žaliavas ir išteklius taupanti gamyba, saugus transportas, bioenergijos naudojimas. Be to, beveik visos gamyboje naudojamos medžiagos tinkamos perdirbimui.

GREITAS IR LANKSTUS

Greitas bei efektyvus gamybos procesas užtikrina spartų užsakyų įvykdymą. Patogi geografinė padėtis padės prekes pristatyti greitai į bet kurią Europos šalį. Produktus galime adaptuoti pagal kliento norus, pavyzdžiui: naudoti Jūsų prekės ženklą.

REKLAMINIS APIPAVIDALINIMAS

Ar norite, kad pirkėjas iš toli pastebėtų jūsų prekinį ženklą ir jūsų produktus? Siekiate, kad ir šaldytuvas atspindėtų jūsų prekinio ženklo filosofiją? Tuomet siūlome šaldytuvą apipavidalinti. Mes ne tik galime tai padaryti pagal jūsų pageidavimus, bet ir sukurti grafinį dizainą bei pasiūlyti įvairius apipavidalinimo sprendimus, kurie padarys jūsų šaldytuvą nepakartojamu.